The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

ARCHITEKTI

CIGLER MARANI ARCHITECTS

www.ciglermarani.com

Architektonickou kancelář Cigler Marani Architects, reprezentují renomovaní architekti Jakub Cígler a Vincent Marani. Cigler Marani Architects je kreativním architektonickým studiem. V současnosti se intenzivně podílí na celkovém vývoji projektu od objemové studie, přes jednotlivé stupně včetně povolovacího procesu až k realizaci. Tato architektonická společnost s téměř patnáctiletou historií se proslavila ceněnými návrhy významných urbanistických, obchodních, kancelářských, residenčních a hotelových projektů.

 

 

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE