The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

LOKALITA

Výjimečný developerský projekt Rezidenční soubor Jižní stráň se nachází v klidné lokalitě ležící severně od hranice Prahy na jihozápadním okraji obce Předboj v blízkosti Předbojského rybníka vyhledávaného rybáři.

Obec se 750 obyvateli leží v dostupné vzdálenosti od hlavního města, kterou do budoucna ještě zkrátí nově budovaný tunel Blanka. Jezdí odtud přímá autobusová linka ke stanici metra C Ládví. Veškerá občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy se nachází v nedalekých Líbeznicích. V Předboji funguje mateřská školy. Jedna z největších nákupních a zábavních zón v České republice Obchodní centrum Letňany je odtud vzdálena pouhých deset minut jízdy autem.

 

 

Mapa

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE