The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

NADSTANDARD

Bulb je propojením originálního designu s architekturou, účelností a vášní. Společnost je Vám k dispozici při vytváření světelné harmonie a komfortu vašeho nového bydlení. Bulb se specializuje na prodej a veškerý servis související s designovým osvětlením a nábytkem. Zastupuje respektované světové výrobce a námi navržené interiéry, exteriéry, bytové i komerční prostory mají myšlenku, nadhled a vášeň.

Jedinečný design, účelnost a zároveň kvalita zapracování jsou pouze výchozími parametry. Atmosféra prostředí, ve kterém žijeme, ovlivňuje celý náš život. Světlo dokáže formovat náladu, dodávat prostoru dynamiku, modernost, intimitu i pocity bezpečí. Specialisté Bulb dokáží zvolit vhodný design, barvy, jejich intenzitu, zkombinovat všechny prvky i doplňky těch nejlepších značek tak, aby z vašeho interiéru vytvořili domov. V Bulbu myslí na všechno a záleží jim na každém detailu. Vyberou pro vás jedno světlo nebo navrhnou komplexní řešení. Záleží na vašem přání.

Nabídka Bulb:

Koncepce, plánování a realizace světelných projektů a interiérů ve spolupráci s předními českými designéry.

Kvalita a prvotřídní design využívaných značek, praktická účelnost a funkčnost, ale také originalita a lehkost navržených kombinací. 

 

bulb.cz
www.bulb.cz

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE