The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

SLUŽBY

Residenční soubor Jižní stráň nabízí svým obyvatelům řadu nadstandardních služeb nad rámec provozu areálu, například; bezpečnostní službu, úklid i údržbu nemovitosti či péči o zahradu.

Bezpečnostní služba a inteligentní přístupový systém budou zárukou, že se do resortu nedostane nikdo nepovolaný. Zkušení zahradníci profesionálové se postarají o centrální údržbu zeleně a společných částí resortu s pomocí vlastní techniky. Obyvatelé resortu mohou využít pomoc zahradníka i při údržbě a plánování vlastní zahrady.

 

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE