The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

STANDARD

Konstrukční systém tvoří stěny z cihelných bloků Porotherm a železobetonové monolitické stropy. Domy jsou pečlivě zatepleny minerální vatou. Dominantním prvkem fasády domů je rozsáhlé prosklení a dřevěný obklad z červených cedrových prken. Okna jsou dřevohliníková a opatřená izolačním trojsklem.

Vily nabízejí energeticky velmi úsporné bydlení. Jsou navrženy jako nízkoenergetické, v třídě energetické náročnosti A. Vytápění zajišťuje špičkové tepelné čerpadlo vzduch-voda Mitsubishi Electric Zubadan. V celém objektu je podlahové vytápění doplněné v koupelnách trubkovými otopnými tělesy. Vzduchotechnická rekuperační jednotka Mitsubishi Electric Lossnay je zárukou, že dům bude úsporně a spolehlivě dýchat. Kvalitní třívrstvé masivní dřevěné podlahy jsou doplněny keramickou dlažbou v koupelnách a na toaletách. Vnitřní příčky z akustických cihelných bloků Porotherm zajistí akustický komfort a pocit soukromí v každé místnosti.

Těm, kteří chtějí svému bydlení dát osobitý výraz, nabízíme možnost individuálního řešení interiérů včetně konzultace s interiérovým architektem.

Tuto standardní nabídku rádi rozšíříme podle vašich požadavků tak, abyste byli spokojeni.

 

 

 

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE