The Joy of Living
Logo Yard Resort
CZ | EN
-

TECHNOLOGIE

Maximální funkčnost a snížení energetických nákladů provozu domu jsou významnými motivy, které projekt zohledňuje v každé své části. Všechny rodinné vily budou opatřeny nadstandardně zateplenými fasádami i střechy a kvalitními tříkomorovými okny. Efektivně je vyřešeno i větrání, při němž za běžných okolností dochází ke značným tepelným ztrátám. U nabízených domů je zajištěna řízená výměna vzduchu pomocí malé vzduchotechnické jednotky s rekuperací tepelné energie.

Funkčnost a uživatelská vstřícnost se stala naším mottem, a tak jsme při stavbě vil na Jižní stráni nic nezanedbali a vybavili je nejmodernějšími technologiemi. Každý z nich využívá malou vzduchotechnickou jednotku s rekuperací tepelné energie Lossnay, hlavním zdrojem tepla je tepelné čerpadlo vzduch-voda typ Mitsubishi Zubadan. Na přání je možné techniku vnitřního prostředí domu doplnit také o multi-splitové chladící klimatizační systémy, které zajistí vnitřní tepelný komfort v průběhu celého roku. Výhodou těchto nejmodernějších úsporných technologií je také fakt, že se vstupní investice rychle vrátí v provozních nákladech domu, nehledě na celkový komfort bydlení a ekologické řešení.

Abychom ušetřili váš čas i námahu, jsou výše uvedené technologie standardní součástí projektu. Ve chvíli, kdy se budete do svého nového domova stěhovat, již budou plně funkční. Můžete si tak užívat pohodlí s vědomím, že neplýtváte energií a šetříte životní prostředí.

 

 

AKTUÁLNĚ

STAVBA ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Byly dokončeny hrubé stavby 3 objektů první etapy projektu. Všechny objekty jsou v současnost pod střechou.
celý článek

VÝSTAVBA KANALIZACE DOKONČENA

Byla dokončena výstavba obecní tlakové kanalizace a rovněž i splašková kanalizace, která obdobných typech projektů není obvyklá.
celý článek

GALERIEAKCE V RESORTU

23. 05. 2013

MILOSTNÝ TROJÚHELNÍK - AUTORSKÉ PŘEDSTAVENÍ

Zveme vás na Milostný trojúhelník, což je autorské představení, které pracuje s improvizací, tudíž není nikdy stejné a vždy odhalí něco navíc. Herecko-psychologický koncert třech odlišných klaunů...
Můžete se těšit na Pavla Lišku, Pepu Poláška a Martina Zbrožka.
Více o programu ZDE
06. 02. 2013

RESTAURACE

V lednu 2013 jsme zahájili rekonstrukci hlavní budovy tak, abychom zde mohli otevřít vlastní restauraci s kapacitou cca 50 míst. Kromě toho, že bude sloužit veřejnosti přes obědy a večeře, musíme současně poskytovat i dostatečné zázemí pro firemní, soukromé a společenské akce pořádané v resortu.
Více o programu ZDE